Cep Telefonu Sigortası

Cep telefonu sigortası

Çatlar masraf, kırılır masraf, cep telefonları hep masraf. Dilerseniz siz de düşük primler ile cep telefonunuzu sigortalatın cep telefonunuz dert olmasın.

HDI Cep telefonu sigortası nedir?

Sigortası yapılacak cep telefonlarınızda yaşanacak kırılma, zarar görme gibi durumlara karşı cihazınızı güvence altına alan sigorta ürünümüzdür.

Cep telefonu sigortası hangi halleri kapsar?

Cep telefonu sigortası ürününü mini cep sigortası ve geniş teminatlı cep sigortası olarak iki ayrı teminat seçeneği ile hazırladık. İhtiyacınıza göre ürün paketini seçebilir ve telefonunuzu koruma altına alabilirsiniz.

Geniş Teminatlı Cep Sigortası

  • Kaza Sonucu Hasar Görme
  • Ekran Kırılması Yılda 2 kez
  • Yüksek Voltaj ile Hasar Görme
  • Sıvı Teması
  • Hatalı Aksesuar Kullanımı
  • Yedek Telefon

Yedek Telefon :  Ürünün tamamen hasarlanması sonucu kullanılamaz hale gelmesi durumunda müşterilerimize benzer özelliklere sahip yedek cihaz temin ediyoruz.

Cep Telefonu Sigortasının Fiyatı Nedir?

Sigorta bedeli, cep telefonunuzun marka, model ve yıl bilgisine göre değişmektedir. Ortalamada telefonunuzun piyasa bedelinin %10’u kadar bir tutar ile cep telefonunuzu güvence altına alabilirsiniz. Bu bedeli 9 eşit taksit ile her hangi bir vade farkı olmaksızın rahatça ödeyebilirsiniz.

Telefon sigortası yaptırdım. Sigortam hasarımı karşıladı. Demek istiyorsanız, HDI cep telefonu sigortası sizler için.

Cep telefonu sigortası kapsamında, cep telefonlarında yaşanacak kırılma, zarar görme veya çalınma gibi durumlara karşı cihazı güvence altına alan sigorta ürünüdür. Mini Cep Sigortası ve Standart Teminat Kapsamlı olmak üzere seçimli iki ürün hazırlanmıştır. Poliçeyi Bize Engel Yok Sigorta Acentemiz üzerinden oluşturabilir.

Web sitemiz üzerinden yapacağınız cep telefonu sigortasından firmamız sizlere en hızlı ve en güvenli sigortayı sunacaktır. Cep telefonu sigortası yaptırmak isterseniz canlı destek bölümümüzden müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşme sonucunda çok daha hızlı bilgi alışverişi yapma imkanı bulacaksınız.

Hdi cep telefonu sigortası olarak taraftarlarımız içinde oluşturulan cep telefonu sigortası ürünlerde vardır.